0
do kasy suma: 0,00 zł
wyszukiwarka zaawansowana
  • Hand Made
  • Made in Poland
  • Dla zdrowia stóp
Infolinia / zamówienia tel.

O butach dziecięcych

Oferujemy Państwu obuwie dziecięce najwyższej jakości, które jest doceniane są nie tylko w Polsce.

Buty dziecięce naszej produkcjii są starannie wykonanie, nowoczesne wzornictwo, a przede wszystkim wygoda i komfort dla dziecka - to cel naszej firmy.

Obuwie jest projektowane przez specjalistów co pozwala zapewnić komfort chodzenia, a jednocześnie ich design jest przyjemny dla oka. Buty są zaprojektowane z myślą o prawidłowym ustawieniu stopy co pozwala uniknąć problemów z postawą Twojej córki lub syna.

Pierwsze lata życia Twojego dziecka są decydujące dla rozwoju jego stóp, dbanie o  ich prawidłowy rozwój pozwoli uniknąć komplikacji zdrowotnych w starszym wieku .

Stopy nie są samodzielnym elementem, lecz stanowią część całego układu, który umożliwia przemieszczanie się i stanowią amortyzator dla całego organizmu podczas chodzenia.

Pamiętaj o tym że każdy potrzebuje dobrych butów. Wszyscy potrzebujemy stabilności, wsparcia, równowagi, ochrony i komfortu. Bardzo ważne by przy wybieraniu i zakupie butów pamiętać, że Twoje dziecko będzie chodziło na swoich stopach 80-100 lat i do końca stanowić one będą niezbędny amortyzator dla jego kolan, bioder i kręgosłupa. Prawidłowe ustawienie stopy Twojej pociechy to bardzo ważna sprawa i nie należy jej kwestionować.

W trosce o zdrowie Twoich dzieci proponujemy obuwie z wkładką profilaktyczną.

W dzisiejszych czasach dziecko biega za mało (zawłaszcza boso), a za dużo siedzi, np. przed telewizorem czy tez komputerem. Stąd też poszukiwania odpowiednich pomocy, zapobiegających powstawaniu zaburzeń powodowanych przez życie codzienne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl